ScalaScala d.o.o.
DomovO podjetjuSvetovanjeNovice in aktualnoZaposlitevKontakt

ZAPOSLITEV

KOMERCIALIST

Opis delovnega mesta:
- sodelovanje v nabavnem in prodajnem procesu,
- izdelava naročil, organizacija prevozov, spremljanje dobave, komunikacija z dobavitelji,
- prejem in obdelava naročil, izdelava ponudb, pogodb, propagandnega materiala,
- akvizicija, sodelovanje pri iskanju novih poslov,
- korespondenca s strankami,
- pomoč pri administrativnih delih, vodenju blagovnega poslovanja,
- sodelovaje z ostalimi področji v podjetju.

Pričakujemo :
- najmanj V. stopnjo izobrazbe,
- osnovno računalniško pismenost,
- znanje angleškega jezika,
- natančnost, organiziranost in doslednost pri izvajanju nalog,
- zanesljivost in vztrajnost, pozitivno usmerjenost, spodobnost dela v timu,
- zaželene delovne izkušnje na podobnem delovnem mestu.

Nudimo:
- zaposlitev za določen čas 12 mesecev s tri mesečnim poskusnim delom, z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
- delo v urejenem, dinamičnem in stimulativnem delovnem okolju,
- druge pogoje po dogovoru.

Pisne prijave z živeljenjepisom pošljite na ponudbe z dokazili o izpolnjevanju pogojev pošljite na naslov:
info@scala.si ali Scala d.o.o., Cesta XIV. divizije 63, 2000 Maribor

V Mariboru, 08.01.2018

ZASTOPNIK ZA PRODAJO ZA PODROČJE GORENJSKE IN DOLENJSKE

Zaradi razširitve dejavnosti iščemo zastopnika na terenu za področje kmetijstva in mlekarstva
za uvajanje in prodajo:

- čistilnih in dezinfekcijskih sredstev
- rezervnih delov za molzno opremo
- tehnične opreme za uporabo čistil in kemikalij
- pripomočkov za rejo živali in molzne tehnike

- predstavitev prodajnega programa in terenska prodaja kupcem vseh velikosti,
- opravljanje storitev pospeševanja prodaje v skladu s planom in navodili,
- pridobivanje novih kupcev in servisiranje obstoječih kupcev, izvajanje meritev,
- informiranje kupcev o spremembah dobave, plačilnih pogojev ter ostalih spremembah,
- spremljanje  plačil,
- razdeljevanje reklamnega materiala ter vodenje evidenc,
- skrb za urejanje prodajnih mest in dopolnjevanje s proizvodi na prodajnih policah,
- obveščanje kupcev o novih proizvodih, predstavitev ter uvajanje novih proizvodov,
- sodelovanje na  sejmih in drugih pospeševalnih aktivnostih,
- stalno izopopolnjevanje za uspešno predstavitev novih proizvodov.
Delovno področje je področje Gorenjske, Dolenjske, Primorske.

- najmanj V. stopnjo izobrazbe tehnične smeri,
- osnovno poznavanje MS Office programov,
- samoiniciativnost, samostojnost, komunikativnost, strokovnost, zanesljivost in vztrajnost,
- izpit B kategorije,
- najmanj 5 let delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu.

Nudimo:

- zaposlitev za določen čas 12 mesecev, možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
- prodajo konkurenčnega prodajnega programa s strokovno podporo,
- urejen tim ter delovne procese, ki podpirajo vaše delo,
- stalno izobraževanje,
- stimulativno nagrajevanje glede na prodajno uspešnost,

Pisne ponudbe z dokazili o izpolnjevanju pogojev pošljite na naslov:
info@scala.si
ali
Scala d.o.o., Cesta XIV. divizije 63, 2000 Maribor

V Mariboru,09.12.2016
Kontakt
Scala d.o.o.
Cesta XIV. divizije 63
2000 Maribor

tel:    +386 02 480 11 70
faks: +386 02 480 11 71
e-pošta: info@scala.si
Novice in aktualno
Prodajna mesta

Naša prodajna mesta ...>>

Akcija
_banner